Domy drewniane

Domy z bali - realizacja Drewnex 

Jeśli są Państwo zainteresowani walorami, jakie mają do zaoferowania domy drewniane, Podhale jest najlepszym regionem, z którego warto czerpać inspirację. Takie domy drewniane spełnią oczekiwania każdego miłośnika rozwiązań ekonomicznych, ekologicznych i stylowych. Nasze domy drewniane z poddaszem okażą się również praktycznym rozwiązaniem.

Surowy klimat Podhala sprawił, że ludzie szukając schronienia przed mroźnymi zimami zaczęli budować domy z drewna. Domy te były przyjemnie chłodne latem i komfortowo ciepłe w zimie, a dom oddychał, więc w pomieszczeniach panował przyjazny dla człowieka klimat. Wyjątkowa atmosfera, uzyskana dzięki bliskości drewna, dawała mieszkańcom energię na każdy dzień roku. Wybierając domy drewniane czerpiemy inspiracje z natury.

Tradycja połączona z nowoczesną technologią

Drewno używa się do budowy domów od stuleci. Pięknie komponuje się ono z innymi naturalnymi materiałami budowlanymi, takimi jak kamień, cegła czy szkło, co pozwala na uzyskanie niecodziennego efektu. To właśnie możliwość połączenia naturalnego surowca z nowoczesnymi pomysłami architektonicznymi sprawia, że ludzie coraz chętniej wybierają domy drewniane zamiast tradycyjnych- murowanych.

Projekty firmy DREWNEX łączą długoletnie tradycje architektury drewnianej z nowoczesnymi rozwiązaniami. Inspiracje czerpiemy z natury, aby nasze domy były ekologiczne i przyjazne, a także by miały doskonałe właściwości izolacyjne. Drewno do produkcji pozyskujemy z ekologicznie czystych okolicznych lasów. Wszystko to sprawia, że domy drewniane firmy DREWNEX są solidne, energooszczędne, a co najważniejsze – zdrowe. Zapewniają komfort mieszkania i wypoczynku.

Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów, którzy cenią indywidualne rozwiązania. Wymarzony dom tworzymy wspólnie, łącząc naszą wiedzę z dziedziny architektury i budownictwa z sugestiami i pomysłami inwestorów. Głównym celem wszystkich członków naszego zespołu jest pełne zadowolenie naszych klientów.